Leśny Dworek

Leśny Dworek ul. Tatary 44a Zakopane 34-500
Telefon: 664 011 011
E-mail:
Strona www: www.lesnydworek.eu
Cena: od 80 zł
Otwarte: Styczeń - Styczeń
Podczas kontaktu prosimy się powołać na naszą stronę.
IconOpis

Przedstawiamy Państwu piękne apartamenty z Zakopanem. Do dyspozycji naszych gości jest Apartament Królewski, Pokój Alpejski, Pokój Myśliwski, pokój Szarotka, Pokój Szyszka, Pokój Maki i Apartament Duży.

Apartament Królewski to jest największy apartament z dużym łożem królewskim z baldachimem, telewizorem oraz kominkiem. W każdym pokoju znajduje się kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka składa się z wanny, kabiny prysznicowej i wc.

Pokój Alpejski mieści się na poddaszu, z którego rozciąga się piękny widok na Tatary. Pokój jest przeznaczony dla 2-4 osób. Do dyspozycji naszych gości jest telewizor, łóżko małżeńskie, kanapa, sejf, Internet oraz aneks kuchenny z pełni wyposażony. W łazience znajduje się kabina prysznicowa i wc.

Pokój Myśliwski jest przeznaczony szczególnie dla rodzin i dzieci (2-4 osoby). Apartament posiada łóżko małżeńskie, dwuosobowa kanapa, sejf, Internet, kominek elektryczny oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony. W łazience znajduje się kabina prysznicowa oraz wc.

Pokój Szarotka jest największym drewnianym pokojem na poddaszu. Przeznaczony dla 2-4 osób. W pokoju mieści się łóżko małżeńskie, dwuosobowa rozkładowa kanapa, telewizor, Internet, sejf oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony. W łazience mieści się kabina prysznicowa i wc.

Pokój Szyszka jest niedużym i klimatycznym pokojem na poddaszu, przeznaczony dla 2 osób lub pary z dzieckiem do 3 lat. W pokoju mieści się łóżko małżeńskie, telewizor, Internet, sejf, kominek elektryczny, łazienka z kabiną prysznicową.

Pokój Maki jest dużym pokojem na pierwszym Pietrze. Przeznaczony jest dla dwóch osób lub dla pary z dzieckiem do 3 lat. W pokoju mieści się łoża małżeńska, łazienka, telewizor, Internet, sejf, kominek elektryczny oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Apartament Duży znajduje się przy ulicy Za Srugiem w centrum Zakopanego. Jest przeznaczony dla 4-6 osób. Do dyspozycji naszych gości są miejsca parkingowe oraz Internet. Na apartament składa się salon z kominkiem i wyjściem na balkon, 2 sypialnie, salon oraz kuchnia w pełni wyposażona.

 

W pobliżu naszych apartamentów znajduje się rzeka Zakopianka, Krupówki (15 min spacerem). Do dyspozycji naszych gości jest Leśna Grota z sauną i jacuzzi, grill.

Cena (jest uzależniona od terminu pobytu):

150-240zł – Apartament Królewski

80-200zł – Pokój Alpejski

80-200zł – Pokój Myśliwski

80-200zł – Pokój Szarotka

80-180zł – Pokój Szyszka

80-200zł – pokój Maki

 

80-220zł – Apartament Duży.

IconDodatkowe informacje
Grill Parking ogrodzony
Część pokoi z balkonem Jaccuzi
Sauna Apartamenty
Rzeka Łazienka
Kuchnia Telewizor
Internet
IconLokalizacja obiektu na mapie
IconGaleria
IconZadaj pytanie właścicielowi obiektu
Najnowsze Oferty w serwisie